Baza JASA – Sezon 2016

Witam Was!

W tym roku rozpoczynamy sezon w Jasie od weekendu 23-24.04.2016r.

Oczywiście słuchamy Waszych uwag  i staramy się, żeby pobyt w Bazie Jasa był milszy i przyjemniejszy.
Dlatego kontynuujemy dobrze przez Was przyjęte pomysły z zeszłego roku.

  • Podobały się Wam pakiety weekendowe i tygodniowe: wypłynięcia, zakwaterowanie i przejazd.  Będą także dostępne w tym roku. Rozważamy rozszerzenie oferty o pakiety: wypłynięcia + pobyt (bez transportu)
  •  „Dobijamy powietrze” do twinów , jeśli masz w butlach powyżej 100 BAR zapłacisz tylko 50% ceny.  Dzięki temu jak wracasz z płytkiego nura dobicie butli twina 2×12 kosztuje Cię tylko 15 zł. Nie zapominajmy także o „Talonach na Balon”
  •  Jedna cena” na popularne wypłynięcia: Kuter rybacki, Groźny, Kuter 35m, Malutka, Delfin, Bryza, Wicher, Kanonierka, Trałowiec, Abille – wszystkie pozycje po 65zł bez względu na to ile jest osób na łodzi.
  • Opłata bazowa dobowa: 12 zł, w tej cenie: woda, toaleta, prysznic, gorące napoje po nurkowaniu, korzystanie z kuchni, pomieszczenia bazy, internetu. Zużycie energii wg. licznika. Magazyn na sprzęt i suszarnie – GRATIS.
  •  Prowadzimy zapisy na wypłynięcia. Zadzwoń 1-2 dni wcześniej, umów się na nurkowanie, a łódź ze sternikiem będzie przygotowana.
  • Do przyczepy można zamówić: prześcieradło, grzejnik.Grupy zorganizowane  prosimy o kontakt: marcin@akademiapodwodna.pl, 501 490 509501 490 509, chcemy wszystko ustalić wcześniej i dobrze przygotować.

Od czerwca zapraszamy także do naszego baru PORT Food, Drink & Party, gdzie możecie zjeść pyszny domowy obiad albo świeżutką rybę z grilla. Zdjęcia PORT-u w naszej galerii.

Jesteśmy otwarci na propozycje, czekamy na Wasze sugestie i uwagi.

Życzymy słonecznej pogody, miłego pobytu i udanych nurkowań.

Szczegółowy cennik:  Cennik JASA.

Cennik zakwaterowania:  Camping JASA .