Kurs Junior OWD – już wkrótce ! Zapraszamy Milusińskich :)

Zima …zimą… ale pamiętajmy że niedługo jednak zrobi się ciepło 🙂

Pomyślmy o tym jak sprawić przyjemność  naszym milusińskim i uatrakcyjnić im czas wakacji i wyjazdów.

Proponuje kurs nurkowania Junior OWD, tak aby nurkujący rodzice mogli dzielić swoją pasję z dziećmi 🙂

Do tej pory było tak, że szkolenie Junior OWD było dołączane do zwykłego kursu OWD. Efekt był taki, że młodzik uczestniczył w szkoleniu z dorosłymi, a nie z rówieśnikami. Wydaje mi się, że dużo fajniej dla juniorów będzie jak uda się ich zebrać w grupkę i będą ćwiczyć razem.

Dlatego mam prośbę, jeśli nie jesteście sami zainteresowani tym kursem, a znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany, przekażcie tę wiadomość 🙂

Oto opis kursu:

Kurs Junior OWD ma podobny program do standardowego OWD. W Akademii Podwodnej rozszerzamy ilość godzin ćwiczeń basenowych i ilość nurkowań na wodach otwartych.

Wymagania:

Wiek uczestników 10 lat, zgoda rodziców lub opiekunów, umiejętność pływania (przepłynięcie 200-300m w sprzęcie ABC, oraz utrzymanie się na powierzchni przez 10 minut bez sprzętu)

Teoria: 6 wykładów teoretycznych, każdy trwa ok. 1,5 h – 2h

Ćwiczenia na basenie: 6 sesji po 1h na pływalni

Wody otwarte: 4-6 nurkowań do maksymalnej głębokości 12m, dla uczestników w  wieku 10-11 lat, w wieku 12-14 lat – 15m, łączny czas nurkowań na wodach otwartych nie może być krótszy niż 80 minut.

zaczynamy zbieranie chętnych na kurs – dajcie znać jak macie kandydatów…  Może licencja będzie prezentem na Dzień Dziecka ? 😀

Więcej informacji:

Marcin: 501 490 509, marcin@akademiapodwodna.pl