KURS NITROKSOWY 26-11-2015 r.

Czy marzyłeś kiedykolwiek o dłuższych limitach bezdekompresyjnych, aby móc zrobić więcej zdjęć albo dokładnie obejrzeć wrak? Czy myślałeś kiedykolwiek, że chciałbyś czuć się bezpieczniej podczas nurkowania i nie obawiać się potencjalnego ryzyka wystąpienia choroby dekompresyjnej?

W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest Nitroks . Dzięki zredukowanej zawartości procentowej azotu we wdychanym gazie, Twój organizm będzie wykonywał mniej pracy, a czasy odsycania ulegną skróceniu.

W trakcie Kursu Specjalistycznego „ENRICHED AIR NITROX” poznasz wszystkie zasady planowania nurkowań z nitroksem oraz bezpiecznego stosowania nitroksu. Najważniejszym elementem całego programu jest analiza składu gazu w Twojej butli przed każdym nurkowaniem.

“Nitrox for free“ (nitroks za darmo) to slogan, który można zobaczyć w wielu resortach nurkowych. Oznacza to, ze nie musisz ponosić dodatkowej opłaty za nitroks, jednak wszyscy organizatorzy nurkowań zażądają okazania ważnego certyfikatu na nitroks zanim będziesz mógł zanurkować.

Zakres tematyczny KURSU SPECJALISTYCZNEGO ENRICHED AIR NITROX:

Wprowadzenie do nitroksu

Nitroks, organizm nurka i środowisko podwodne

Pełny system nurkowy (sprzęt) i nitroks

Planowanie nurkowań nitroksowych

Termin 26 listopada w siedzibie Akademii Podwodnej, godzina 17:00

Cena 300 zł certyfikat 120 zł