Safaga 17-24 kwietnia 2015 r. Wyjazd nurkowy

Witam!

Do wiosny jeszcze trochę czasu – wszyscy tęsknimy za słonecznymi i ciepłymi dniami. Warto już teraz zaplanować wypoczynek w takich warunkach – to w Egipcie słoneczną pogodę mamy zagwarantowaną. Tym razem zapraszamy do Safagi.

Hotel SHAMS SAFAGA

Obiekt położony w kurorcie Safaga, ok. 8 km od centrum. Usytuowany jest w spokojnej okolicy nad brzegiem morza, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Leżaki, parasole, materace na plaży i przy basenie hotelowym są nieodpłatne. W okolicy znajdują się sklepy dla turystów. Hotel składa się z budynku głównego oraz wolno stojących bungalowów. W pokojach znajduję się klimatyzacja. Większość pokoi posiada balkon lub taras. Hotel posiada formułę All Inclusive. W jej skład wchodzą śniadania, obiady, kolacje, kawa, herbata oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Posiłki serwowane są w restauracji głównej w formie bufetu: śniadania w godz. 07.00-10.00, obiad w godz. 13.00-15.00, kolacja w godz. 19.00-22.00.

Obiekt posiada szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną w tym salon SPA (sauna i łaźnie parowe), siłownia, salon masażu, korty tenisowe, korty do squasha, bilard, tenis stołowy, rzutki, centrum nurkowania, narty wodne, snorkeling, windsurfing, kitesurfing, siatkówka plażowa, jazda konna, mini-golf, jacuzzi, wieczorny program rozrywkowy oraz dyskoteka.
Zakwaterowanie w pokojach typu bungalow (ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).
Koszt hotelu z przelotem:
zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym – 2299 zł osoba all inclusive
dostawka dla osoby dorosłej w pokoju 2-osobowym – 2249 zł
dostawka dla dziecka do lat 14 – 1299 zł

Pakiet nurkowy (10 nurkowań z łodzi) cena 180 euro.
lunch i napoje na łodzi w cenie
Dodatkowe koszty to napiwki (1 euro dziennie).

Data 17-24 kwietnia 2015 r.

Zapraszam!

Marcin Kowalski
501 490 509